.

.

.

University Of IDAHO

ایالت مسکو - آمریکا

دانشگاه IDAHO

مقطع کارشناسی

مقطع کارشناسی ارشد

دکترای تخصصی (Phd)

مدیریت بازرگانی (MBA)

درباره دانشگاه IDAHO

USA-flag-map
ایالت مسکو- آمریکا
University of IDAHO

شما در دانشگاه آیداهو از کلاس درس فراتر رفته تا مشکلات سخت را حل و کارهای مهم انجام دهید. این دانشگاه در سال ۱۸۸۹ تأسیس شده و یک موسسه آموزش عالی دولتی است. این مؤسسه آموزش عالی ایالات متحده دارای بیش از ۱۱۵۰۰ دانشجو است. دانشگاه برنامه‌هایی ارائه می‌دهد که موجب اخذ مدارک تحصیلات عالی مانند مدارک (گواهی‌ها، دیپلم، کاردانی)، کارشناسی، کارشناسی ارشد و مدرک دکترا در چندین زمینه تحصیلی می‌شوند. دانشجویان بین المللی می توانند برای ثبت نام در این دانشگاه درخواست دهند. این دانشگاه دارای تسهیلات و خدمات آموزشی و غیر آموزشی از جمله کتابخانه، خوابگاه، امکانات ورزشی، کمک های مالی و یا بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان فراهم می کند. آیداهو بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی می دهد که تا ۱۶ هزار دلار از هزینه های تحصیلی دانشجویان را کاهش می دهد.

۱۱۸۴۹

کل دانشجویان

۶۹۶۰

دانشجویان تمام وقت

۲۴۵۶

دانشجویان پاره وقت

۲۳۲۱

کارکنان تمام وقت

اطلاعات

دانشجویان و کارکنان

دانشگاه IDAHO

شرایط پذیرش دانشجویان بین المللی

International

۷۰

TOEFL

۶

IELTS

۴۸

PTE

۱۰۰

Duolingo

شرایط پذیرش کارشناسی و کارشناسی ارشد

Bachelor & Master

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. 

۶.۵+ IELTS
۷۹+ TOEFL
۳+ GPA

امکانات و
فعالیت های فوق برنامه :

این دانشگاه برنامه و فعالیت های فوق برنامه ای برای دانشجویان در نظر گرفته که موجب ارتقا تحصیلی  و تحقیقات پژوهشی آنها میشود از جمله ی این تسهیلات میتوان به موارد زیر اشاره کرد

young-man-playing-game-3d-character-illustration_839035-384133

زندگی دانشجویی

دانشجویان فرصت های بسیاری را برای کسب تجربه از طریق تحقیقات علمی هم در سطح کارشناسی و هم کارشناسی ارشد دارند.

lightly-tanned-girl-glasses-black-shirt-working-with-computer-cozy-office_926199-2221462

اشتغال دانشجویان :

دانشگاه آیداهو با ارائه برنامه کار و توسعه (JLD) و کمک هزینه دانشجویی به عنوان یک واسطه بین کارفرمایان که فرصت های شغلی را ارسال می کنند و داوطلبان که به دنبال فرصت های شغلی پاره وقت هستند عمل می کند. 

view-3d-lawyer-client-hand-shake

حمایت و رفاه :

خدمات بهداشتی دانشجویی (SHS) بر شرایط بیمه درمانی دانشگاه آیداهو و بیمه سلامت دانشجویی (SHIP) نظارت دارد. خدمات بهداشتی دانشجویی از این طریق سلامت و تندرستی کلی دانشگاه را پشتیبانی می کند.

cartoon-old-woman-holding-box-with-elderly-woman-holding-box_1149434-669

باشگاه ها، انجمن ها :

دپارتمان مشارکت دانشجویی ( Student Involvement) دارای انجمن ها و باشگاه های متعدد است که برای فعالیت دانشجویان در نظر گرفته شده است. این دانشگاه دارای بیش از ۲۰۰ انجمن و باشگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه است.

مباحث مربوط به

شهریه و

بورسیه

دانشجویان به طور خودکار برای کمک هزینه های تحصیلی سازمان در نظر گرفته می شوند نیاز به هیچ درخواست کمک هزینه تحصیلی جداگانه ای نیست. دانشجویان پس از تکمیل درخواست پذیرش برای همه گزینه های بورسیه تحصیلی در نظر گرفته می شوند.میانگین شهریه ورود به این دانشگاه ۴۵ هزار دلار آمریکا میباشد.

Idaho Residents

$ ۲۶.۹۶۸

Non Idaho residents

$ ۴۶.۲۰۴

WUE Recipients

$ ۳۰.۴۱۵

Invitatior to Idaho

$ ۳۰.۴۱۵

رتبه بندی

.Home Economics.University of Idaho.

Display emphasizing poster slogan

'.poster slogan ' Eat the right foods

[۲۲۱-۱۰۹]