.

.

.

University Of Guelph

اونتاریو -کانادا

دانشگاه Guelph

مقاطع تحصیلی

دانشگاه گوئلف رشته های تحصیلی متنوعی برای دانشجویان مقاطع مختلف در دانشکده های خود ارائه می کند. برای مثال در دانشکده هنر رشته هایی چون مطالعات انگلیسی و تئاتر، تاریخ، فلسفه، هنرهای زیبا و موسیقی تشکیل شده است. دانشکده هنر حداقل سطح بودجه برای دانشجویان دکتری به مدت چهار سال را ۲۶۰۰۰ دلار در  نظر گرفته است.

درباره دانشگاه

USA-flag-map
ایالت مسکو- آمریکا
University of Guelph

این دانشگاه در سال ۱۸۸۴ تأسیس شد و یک موسسه آموزش عالی است که حدود ۱۴۰ سال به عنوان دانشگاه برتر در آنگولا (Angola) ایندیانا واقع شده است. تعداد ۹۵۰۰ دانش آموز در بهار و ۱۲۰۰۰ نفر در پاییز در سال ۲۰۲۳ ثبت نام کردند. دانشگاه Trine با ارائه برنامه ریزی حرفه ای و امکانات استثنایی مکان مناسبی برای رویداد یا کنفرانس بعدی شما است. این دانشگاه می تواند ۱۰۰۰ مهمان کنفرانس را در خود جای دهد. این دانشگاه همچنین میزبان انواع کمپ های تابستانی سرگرم کننده ای که تجربیاتی در زمینه های روباتیک، کار تیمی، حل مسئله و فعالیت های ورزشی ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین برنامه هایی ارائه می دهد که منجر به اخذ مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در چندین رشته تحصیلی می شود. دانشجویان خارجی می توانند برای ثبت نام درخواست

۱۱۸۴۹

کل دانشجویان

۶۹۶۰

دانشجویان تمام وقت

۲۴۵۶

دانشجویان پاره وقت

۲۳۲۱

کارکنان تمام وقت

اطلاعات

دانشجویان و کارکنان

دانشگاه IDAHO

شرایط پذیرش دانشجویان بین المللی

International

۷۰

TOEFL

۶

IELTS

۴۸

PTE

۱۰۰

Duolingo

شرایط پذیرش کارشناسی و کارشناسی ارشد

Bachelor & Master

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. 

۶.۵+ IELTS
۷۹+ TOEFL
۳+ GPA

امکانات و
فعالیت های فوق برنامه :

این دانشگاه برنامه و فعالیت های فوق برنامه ای برای دانشجویان در نظر گرفته که موجب ارتقا تحصیلی  و تحقیقات پژوهشی آنها میشود از جمله ی این تسهیلات میتوان به موارد زیر اشاره کرد

young-man-playing-game-3d-character-illustration_839035-384133

زندگی دانشجویی

دانشجویان فرصت های بسیاری را برای کسب تجربه از طریق تحقیقات علمی هم در سطح کارشناسی و هم کارشناسی ارشد دارند.

lightly-tanned-girl-glasses-black-shirt-working-with-computer-cozy-office_926199-2221462

اشتغال دانشجویان :

دانشگاه آیداهو با ارائه برنامه کار و توسعه (JLD) و کمک هزینه دانشجویی به عنوان یک واسطه بین کارفرمایان که فرصت های شغلی را ارسال می کنند و داوطلبان که به دنبال فرصت های شغلی پاره وقت هستند عمل می کند. 

view-3d-lawyer-client-hand-shake

حمایت و رفاه :

خدمات بهداشتی دانشجویی (SHS) بر شرایط بیمه درمانی دانشگاه آیداهو و بیمه سلامت دانشجویی (SHIP) نظارت دارد. خدمات بهداشتی دانشجویی از این طریق سلامت و تندرستی کلی دانشگاه را پشتیبانی می کند.

cartoon-old-woman-holding-box-with-elderly-woman-holding-box_1149434-669

باشگاه ها، انجمن ها :

دپارتمان مشارکت دانشجویی ( Student Involvement) دارای انجمن ها و باشگاه های متعدد است که برای فعالیت دانشجویان در نظر گرفته شده است. این دانشگاه دارای بیش از ۲۰۰ انجمن و باشگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه است.

مباحث مربوط به

شهریه و

بورسیه

دانشجویان به طور خودکار برای کمک هزینه های تحصیلی سازمان در نظر گرفته می شوند نیاز به هیچ درخواست کمک هزینه تحصیلی جداگانه ای نیست. دانشجویان پس از تکمیل درخواست پذیرش برای همه گزینه های بورسیه تحصیلی در نظر گرفته می شوند.میانگین شهریه ورود به این دانشگاه ۴۵ هزار دلار آمریکا میباشد.

Idaho Residents

$ ۲۶.۹۶۸

Non Idaho residents

$ ۴۶.۲۰۴

WUE Recipients

$ ۳۰.۴۱۵

Invitatior to Idaho

$ ۳۰.۴۱۵

رتبه بندی

.Home Economics.University of Idaho.

Display emphasizing poster slogan

'.poster slogan ' Eat the right foods

[۲۲۱-۱۰۹]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *