.

.

.

تصویب بیش از ۱ میلیون دلار

بودجه برای حمایت از زنان کارآفرین و جذب مشاغل بین المللی

 دانشگاه یورک و شتابدهنده Treefrog با شهرداری منطقه ای یورک (منطقه یورک) همکاری کرده اند تا به کسب و کارهایی که توسط استعدادهای بین المللی و کارآفرینان زن هدایت می شوند، یک JumpSTART در منطقه یورک با بودجه بیش از ۱ میلیون دلار بدهند.شورای منطقه ای یورک مبلغ ۱.۰۸ میلیون دلار از صندوق سرمایه گذاری نوآوری منطقه یورک را طی سه سال برای پروژه جامپ استارت اختصاص داده است تا به تقویت اقتصاد تجاری منطقه یورک از طریق تقویت نوآوری با تمرکز بر کارآفرینان فناوری بین المللی و تحت رهبری زنان ادامه دهد.

سرزندگی اقتصادی یک اولویت استراتژیک برای شورای منطقه‌ای یورک باقی می‌ماند و این امری ضروری است که کسب‌وکارهای محلی ما منابعی برای کمک به موفقیت در اختیار دارند.» بودجه اضافی که از طریق صندوق نوآوری منطقه یورک ارائه می‌شود، به کسب‌وکارهای در حال رشد توانمند می‌شود، کارآفرینان بین‌المللی را جذب می‌کند و از سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی حمایت می‌کند و منطقه یورک را به‌عنوان یک مرکز پررونق برای استعدادها و فرصت‌ها تقویت می‌کند.»

پروژه JumpSTART یک مشارکت بین YSpace دانشگاه یورک، دفتر نوآوری و کارآفرینی مدرسه کسب و کار Schulich و شتاب دهنده Treefrog است. شهرهای شرقی گویلمبری، جورجینا و نیومارکت نیز در این طرح مشارکت دارند.

رئیس دانشگاه یورک و می‌گوید: «این ابتکار مبتنی بر مشارکت دیرینه دانشگاه یورک با منطقه یورک برای ترکیب مهارت‌ها، دانش و منابع برای حمایت و آوردن کسب‌وکارهای کوچک جدید، نوآوران، کارآفرینان، و تغییرات‌آفرینان و همچنین رونق اقتصادی به منطقه است». روندا لنتون معاون صدراعظم. “با بیش از ۱۷ درصد از مشاغل کانادایی متعلق به زنان در بخش خصوصی، JumpSTART حمایت بسیار مورد نیاز را برای زنان کارآفرین به ارمغان می آورد، به کاهش تفاوت های جنسیتی قابل توجه در اکوسیستم کارآفرینی کانادا کمک می کند و به جذب کارآفرینان بین المللی برای انتخاب منطقه یورک کمک می کند.”

پروژه JumpSTART از بودجه برای گسترش برنامه YSpace ELLA دانشگاه یورک و برنامه شتاب دهنده Treefrog Inc. برای دستیابی به موارد زیر استفاده می کند:

افزایش اشتغال محلی و رشد اقتصادی با جذب نوآوری های جدید و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری برای ایجاد عملیات در منطقه یورک
ترویج برابری و تنوع در کارآفرینی با حمایت از بنیانگذاران بین المللی و زن برای استقرار محلی
گسترش هدایت کسب و کار و کارآفرینی، منابع و افزایش ظرفیت پشتیبانی از نوآوری برای شش شهرداری شمالی، منطقه‌ای از نظر تاریخی ضعیف در منطقه یورک، که خارج از هاب‌ها در Treefrog Accelerator، YSpace Georgina و YSpace Markham فعالیت می‌کنند.
تداوم تمرکز بر سرمایه گذاری مستقیم خارجی و فرود نرم برای کسب و کارهای فناوری و کارآفرینان
شرکت‌کنندگان به کارگاه‌ها و فرصت‌های مربیگری و همچنین پتانسیل آموزش‌های تخصصی از طریق آکادمی سرمایه‌گذاری Schulich، به‌علاوه بینش‌هایی از گزارش‌های آمادگی بازار آماده شده توسط Schulich که به تسهیل انتقال به منطقه کمک می‌کند، دسترسی خواهند داشت. به ویژه زنان می توانند از فرصت های شبکه سازی و همکاری بهره ببرند.

YSpace یک مرکز نوآوری دانشگاه پان یورک است که از استارت آپ ها و کارآفرینان با حدود ۷۸۴ فناوری، غذا و نوشیدنی، سرمایه گذاری تحت رهبری زنان و سیاه پوستان پشتیبانی می کند. کسب‌وکارهای YSpace از سال ۲۰۱۸ تاکنون ۲۰۵ میلیون دلار درآمد، ۱۳۰۲ شغل و ۱۰۹۲ فرصت شغلی ایجاد کرده‌اند.

Accelerate Newmarket کنسرسیومی از اتاق بازرگانی Newmarket، Schulich School of Business، YSpace و Treefrog Inc است. از طریق این مشارکت از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳، شتاب دهنده Treefrog، از طریق Accelerate Newmarket از ۳۷۰ سرمایه گذاری که مجموعا بیش از ۳۰ میلیون دلار جمع آوری کرده اند، حمایت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *