.

.

.

دانشگاه استافوردشایر

در حال جشن گرفتن نامزد شدن در فهرست نهایی شش جایزه در جوایز Student Nursing Times 2024 است.

این رویداد سالانه جامعه پرستاری و مامایی را گرد هم می‌آورد تا نور درخشان‌ترین استعدادهایی را که به این حرفه راه یافته‌اند بتابانند و امسال رکوردی را دریافت کرد.

همکاران دوره BSc (Hons) Nursing Practice (Child) Kayleigh Knight و Nathan Coley هر دو در بخش «پرستار دانشجوی سال: کودکان» نامزد شده‌اند.

مادر سه فرزند کایلی قبلا روانشناسی خوانده بود و قبل از اینکه از پسرش الهام بگیرد تا شغل پرستاری را دنبال کند با کودکان با نیازهای ویژه کار می کرد.

کایلی، که کوچکترین فرزندش را در طول تحصیل به دنیا آورد، برای مراقبت از بیماران و خانواده های آنها در حین کار و حمایت از دانشجویان پرستاری در دانشگاه استافوردشایر در نقش خود به عنوان مربی دانشجو شناخته شده است.

این مرد ۳۶ ساله اهل لیک گفت: «هیچ وقت واقعاً نمی دانستم می خواهم چه کار کنم. پسرم یک روز به من گفت «چرا به دانشگاه برنمی‌گردی؟» و من یک پونت زدم و درخواست دادم.

“من اصلاً انتظار نداشتم در فهرست نهایی این جایزه قرار بگیرم، هنوز غرق نشده است!” او نظر داد من ADHD دارم و احساس می‌کنم همیشه کم‌توان بوده‌ام. من عاشق کار با کودکان هستم و زمانی که این مدرک را شروع کردم، لحظه ای واقعی بود.»

ناتان، ۲۹ ساله، اهل ولورهمپتون، پس از کار در سرگرمی‌های خانوادگی در کشتی‌های کروز و تئاتر کودکان، تصمیم به تغییر شغل گرفت. پس از بازگشت به کالج، او اکنون سال آخر خود را در دانشگاه استافوردشایر می گذراند.

او گفت: «دریافت این شناخت کاملاً شگفت‌انگیز و سورئال است. برای من، حمایت تیم پرستاری اطفال اینجا در دانشگاه استافوردشایر نکته برجسته بوده است. استادان فوق العاده بوده اند. آنها همیشه برای گوش دادن و اجازه دادن به شما با سرعت خود وقت دارند.”

جاکوب ایوانز، دانشجوی کارشناسی پرستاری (بزرگسالان) پس از ابراز نگرانی در مورد عدم دسترسی به داروهای معکوس کننده مواد افیونی، که می تواند در ایست قلبی مورد استفاده قرار گیرد، در فهرست نهایی رده “نوآوری دانشجویی در عمل” قرار گرفت. پرستاران جامعه با همکاران ارشد NHS به دارو دسترسی داشته باشند.

این جوان ۲۴ ساله اهل مایر هی همچنین از یکی از اعضای خانواده برای ورود به حرفه پرستاری الهام گرفت. “مادر من ماما بود و به یاد دارم که از کودکی از کار او می ترسیدم. او برای من مانند یک ابرقهرمان بود. من در شوک صادق هستم، اما بسیار هیجان زده و مفتخرم که شناخته شدم!

این جوایز با برجسته کردن برتری در تمام تخصص‌های پرستاری دانشجویی، فرصتی برای تبریک به اساتید، سرپرستان، دانشگاه‌ها، تراست‌ها و سازمان‌های خصوصی فراهم می‌کند که بهترین حمایت را از پرستاران دانشجو در طول تحصیل ارائه می‌کنند.

دوره BSc (Hons) Nursing Practice (کودک) دانشگاه Staffordshire در رده “ارائه دهنده آموزش پرستار سال (پیش ثبت نام)” و دوره کارآموزی کاردانی پرستاری آن در حال رقابت برای جایزه “برنامه کاردانی پرستاری سال” است. .

Rhiannon Evans از Mid Cheshire Hospitals NHS Foundation Trust نیز به دلیل نقشش در حمایت از دانشجویان دانشگاه استافوردشایر در حین جابجایی آنها، به عنوان “سرپرست عملی سال” انتخاب شده است.

مایک فیلیپس، رئیس اجرایی دانشکده بهداشت، آموزش، پلیس و علوم، گفت: «انتخاب شدن در فهرست نهایی در پنج دسته یک دستاورد فوق‌العاده است. آموزش دانش‌آموزان برای ارائه بالاترین استانداردهای مراقبت از بیمار در قلب کاری است که ما انجام می‌دهیم، و ما به دانش‌آموزان الهام‌بخش خود که برای نشان دادن این امر از خود فراتر می‌روند بسیار مفتخریم.

در دانشگاه استافوردشایر، استفاده از شیوه‌ها و فن‌آوری‌های آموزشی نوآورانه کلیدی برای آماده‌سازی دانش‌آموزان ما برای مشاغل آینده است، بنابراین ما خوشحالیم که هم مدرک پرستاری (کودک) و هم کارآموزی کاردانی پرستاری ما به رسمیت شناخته شده‌اند. البته، این بدون کار سخت، فداکاری و حمایت همه تیم‌های دانشگاهی، همکاران پشتیبانی حرفه‌ای و شرکای صنعتی امکان‌پذیر نخواهد بود. به همه شما تبریک می گویم!»

برندگان در مراسم Students Nursing Times Awards 2024 در روز جمعه ۲۶ آوریل در هتل JW Marriott Grosvenor House در پارک لین اعلام خواهند شد.

درباره طیف وسیعی از مدارک بهداشتی دانشگاه استافوردشایر بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *