.

.

.

نزدیک به ۵۰۰ دانش آموز دبیرستانی

در دانشگاه یورک

یاد میگیرند که چگونه دنیای خود را تغییر دهند!

کنفرانس سالانه دانشجویی دانشکده محیط زیست و تغییرات شهری، با عنوان “جهان خود را تغییر دهید”، با سازمان های محیط زیست و جوانان همکاری می کند تا به دانشجویان کارگاه های عملی ارائه دهد تا الهام بخش باشند و یاد بگیرند که چگونه می توانند تفاوتی پایدار و عادلانه ایجاد کنند. کارگاه آموزشی در مورد چگونگی ایجاد انعطاف‌پذیری در مواجهه با اضطراب در مورد آینده در صف روز گنجانده شده است.رسانه ها به این رویداد و کارگاه های آموزشی آن در روز پنجشنبه ۲۲ فوریه دعوت شده اند.

این کارگاه ها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود و شامل موارد زیر است:

هزینه فست فشن توسط هنرهای محیطی و عدالت یورک
شکل دهی شهرهای پایدار برای آینده ای تاب آور
کاوش در دنیای تالاب ها توسط طبیعت انتاریو
The Game of Nations: Power, Peace, and the Planet، یک بازی رومیزی غول پیکر و همه جانبه، توسط آموزش و پرورش ALPHA
تغییر اقلیم و انرژی های تجدیدپذیر توسط آموزش مربوطه، دانش آموزان در نیمه دوم کارگاه با مدل های توربین بادی و پنل های خورشیدی آشنا می شوند.
Rain to Runoff: A Stormwater Story توسط تورنتو و سازمان حفاظت منطقه
آماده سازی ، تنظیم، ساخت: زیرساخت سبز و آینده پژوهی آب و هوا توسط شورای محیط زیست جوانان تورنتو
طبیعت در شهر: درک جنگل شهری تورنتو توسط شهر تورنتو – جنگل‌داری شهری که شامل پیاده‌روی شناسایی درختان است (در صورت شرایط جوی)
برای مشاهده لیست کامل کارگاه ها به وب سایت Change Your World مراجعه کنید.

همچنین یک اجرای مهمان ویژه توسط بریگید فرای، نوازنده برنده جایزه و فعال آب و هوا، که پنج EP را به تنهایی و با گروه‌های Kingdom of Birds و Housewife (آپارتمان مسکو سابق) منتشر کرده است، برگزار خواهد شد.

سخنرانان اصلی این رویداد:

مایک لیتون، مدیر ارشد پایداری دانشگاه یورک در دفتر پایداری، عضو سابق شورای شهر تورنتو، دانش آموخته یورک و قهرمان دیرینه پایداری.
آلیسیا ریچینز، استراتژیست تاثیر پایدار، مدیر استراتژی و حکومت برای رهبری تغییر کانادا، سازمانی که بر فعال کردن رهبری پایداری جوانان برای گذار به اقتصاد کم کربن در یک نسل تمرکز دارد.
Joanne Huy، یک متخصص تعامل با جامعه با اشتیاق برای تغییر زندگی و جوامع از طریق تجربیات یادگیری متحول کننده و تعامل معنادار.
چه چیزی: کنفرانس دنیای خود را تغییر دهید

زمان: مراسم افتتاحیه از ساعت ۹:۴۵ تا ۱۰:۴۵ صبح؛ کارگاه های صبحگاهی از ساعت ۱۱ صبح تا ظهر؛ اجرای بریگید فرای از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳. کارگاه های بعد از ظهر از ساعت ۱۳ الی ۱۴

مکان: سالن Vari و کلاس های درس مختلف، پردیس Keele، دانشگاه یورک

اطلاعات تکمیلی برای رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *